Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Active
am: ገባሪ

en: Position
am: ቦታ

en: Close
am: ዝጋ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Front page
am: ፊት ገፅ
