Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Active
bg: Активен

en: Bottom
bg: Дъно

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Front page
bg: Начална страница

en: Right
bg: Дясно

en: Hours
bg: Часове

en: Seconds
bg: Секунди

en: Minutes
bg: Минути

en: Loading
bg: Зареждане

en: Triggers
bg: Тригери
