Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Active
ca: Actiu

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Conditions
ca: Condicions

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Prev
ca: Ant.

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Border
ca: Vora

en: Position
ca: Posició

en: Close
ca: Tanca

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Front page
ca: Portada

en: Days
ca: Dies

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons

en: Add section
ca: Afegiu una secció

en: Minutes
ca: Minuts

en: Loading
ca: Carregant

en: Activate
ca: Activat

en: Deactivate
ca: Desactiva

en: Triggers
ca: Activadors

en: Styles
ca: Estils
