Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Font
fi: Fontti

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Active
fi: Voimassa

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Prev
fi: Edellinen

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Border
fi: Raja

en: Padding
fi: Täyte

en: Position
fi: Sijoitus

en: Close
fi: Sulje

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Front page
fi: Etusivu

en: Days
fi: Päivät

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Hours
fi: Tunnit

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Loading
fi: Ladataan

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus

en: Deactivate
fi: Passivoi

en: Triggers
fi: Tilanteet

en: Styles
fi: Tyylit
