Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Language
fil: Wika

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Active
fil: Aktibo

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda
