Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Active
kk: Белсенді

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Front page
kk: Басты бет

en: Triggers
kk: Триггерлар
