Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Font
nl: Lettertype

en: Default
nl: Standaard

en: Top
nl: Bovenaan

en: Active
nl: Actief

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Prev
nl: Vorige

en: Inactive
nl: Inactief

en: Border
nl: Rand

en: Position
nl: Positie

en: Close
nl: Sluiten

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Days
nl: Dagen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Hours
nl: Uren

en: Seconds
nl: Seconden

en: Add section
nl: Nieuwe sectie toevoegen

en: Minutes
nl: Minuten

en: Loading
nl: Laden

en: Activate
nl: Activeer

en: Deactivate
nl: Deactiveer

en: Styles
nl: Stijlen

en: Close popup
nl: Pop-up sluiten

en: Add Condition
nl: Voorwaarde toevoegen
