Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Active
ps: فعال

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Prev
ps: پخوانی

en: Position
ps: ځاى

en: Close
ps: تړل

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Seconds
ps: سانیې

en: Styles
ps: ډولونه
