Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Active
ro: Activ

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Conditions
ro: Condiții

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Prev
ro: Înapoi

en: Inactive
ro: inactiv

en: Position
ro: Poziție

en: Close
ro: Închideți

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Seconds
ro: Secunde

en: Loading
ro: Se încarcă

en: Triggers
ro: Declanşatoare

en: Styles
ro: Stiluri
