Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Active
sl: Aktiven

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Prev
sl: Prej

en: Position
sl: Položaj

en: Close
sl: Zapri

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Loading
sl: Nalagam

en: Triggers
sl: Sprožilci
