Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Active
ta: இயங்கும்
