Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Border
ug: چۆرىسى

en: Close
ug: يېپىش

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Front page
ug: باش بەت

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ

en: Activate
ug: قوزغىتىش

en: Triggers
ug: قوزغاتقۇچ

en: Styles
ug: شەكلى
