Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Top
ar: الأعلى

en: Active
ar: نشط

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Conditions
ar: الشروط

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Prev
ar: السابق

en: Inactive
ar: غير فعال

en: Position
ar: الوضع

en: Close
ar: إغلاق

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Fixed
ar: ثابت

en: Days
ar: أيام

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Hours
ar: ساعات

en: Seconds
ar: ثوان

en: Add section
ar: اضافة قسم

en: Minutes
ar: دقائق

en: Loading
ar: جاري التحميل

en: Activate
ar: تفعيل

en: Triggers
ar: المُطلِقات

en: Styles
ar: أنماط
