Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Front page
br: Pajenn degemer
