Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Active
bs: Aktivan

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Front page
bs: Naslovna stranica
