Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Active
cy: Gweithredol

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Prev
cy: Blaenorol

en: Position
cy: Lleoliad

en: Close
cy: Yn agos

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: Front page
cy: Tudalen flaen

en: Triggers
cy: Sbardunau
