Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Next
da: Næste

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Language
da: Sprog

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Font
da: Skrift

en: Active
da: Aktiv

en: Bottom
da: Bund

en: Conditions
da: Vilkår

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Prev
da: Forrige

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Border
da: Ramme

en: Position
da: Placering

en: Static
da: Statisk

en: Close
da: Luk

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Front page
da: Forside

en: Fixed
da: Fast

en: Days
da: Dage

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Hours
da: Timer

en: Seconds
da: Sekunder

en: Add section
da: Tilføj sektion

en: Minutes
da: Minutter

en: Loading
da: Indlæser

en: Activate
da: Aktivér

en: Deactivate
da: Deaktivér

en: Popup Settings
da: Indstillinger for Popup

en: Absolute
da: Absolut

en: Add Condition
da: Tilføj betingelse
