Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Font
eo: Tiparo

en: Active
eo: Aktiva

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Position
eo: Loko

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Triggers
eo: Ekagiloj
