Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to es translation catalogue (42 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Cancel
es: Cancelar

en: Language
es: Idioma

en: Action
es: Acción

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Font
es: Fuente

en: Top
es: Superior

en: Active
es: Activo

en: Bottom
es: Inferior

en: Conditions
es: Condiciones

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Prev
es: Ant

en: Inactive
es: Inactivo

en: Border
es: Borde

en: Padding
es: Relleno

en: Position
es: Posición

en: Static
es: Estático

en: Close
es: Cerrar

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Front page
es: Página de Inicio

en: Fixed
es: Fijo

en: Days
es: Días

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Hours
es: Horas

en: Seconds
es: Segundos

en: Add section
es: Añadir sección

en: Minutes
es: Minutos

en: Loading
es: Cargando

en: Activate
es: Activar

en: Deactivate
es: Desactivar

en: Triggers
es: Disparadores

en: Absolute
es: Absoluto

en: Styles
es: Estilos

en: Add Condition
es: Añadir condición
