Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Next
he: הבא

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Font
he: גופן

en: Top
he: עליון

en: Active
he: פעיל

en: Bottom
he: למטה

en: Conditions
he: תנאים

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Prev
he: קודם

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Position
he: מיקום

en: Close
he: סגירה

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Front page
he: דף הבית

en: Fixed
he: קבוע

en: Days
he: ימים

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Hours
he: שעות

en: Seconds
he: שניות

en: Add section
he: הוספת מקטע

en: Minutes
he: דקות

en: Loading
he: בטעינה

en: Activate
he: הפעל

en: Deactivate
he: בטל הפעלה

en: Triggers
he: טריגרים

en: Absolute
he: מוחלט

en: Styles
he: סגנונות
