Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Font
hu: Betűtípus

en: Top
hu: Teteje

en: Active
hu: Aktív

en: Bottom
hu: Alja

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Prev
hu: Előző

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Border
hu: Keret

en: Padding
hu: Belső margó

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Static
hu: Állandó

en: Close
hu: Bezár

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Front page
hu: Címlap

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Days
hu: Napok

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Hours
hu: Órák

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Add section
hu: Szakasz hozzáadása

en: Minutes
hu: Perc

en: Loading
hu: Betöltés

en: Activate
hu: Bekapcsolás

en: Deactivate
hu: Tiltás

en: Triggers
hu: Triggerek

en: Popups
hu: Felugrók

en: Popup Settings
hu: Felugró ablakok beállítása

en: Popup settings
hu: Felugró ablak beállítások

en: Absolute
hu: Abszolút

en: Styles
hu: Stílusok

en: Add Condition
hu: Feltétel hozzáadása
