Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Active
jv: Aktif

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Loading
jv: Ngemot

en: Triggers
jv: Pemicu
