Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Top
km: កំពូល

en: Active
km: សកម្ម

en: Bottom
km: បាត

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Prev
km: មុន

en: Close
km: បិទ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: Triggers
km: គន្លឹះ
