Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Top
ku: سەرەوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Prev
ku: پێشوو

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Loading
ku: ئامادەکردن
