Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Font
mn: Фонт

en: Top
mn: Дээд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Bottom
mn: Доод

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
