Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Next
ms: Seterusnya

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Cancel
ms: Batal

en: Language
ms: Bahasa

en: Action
ms: Tindakan

en: Edit
ms: Sunting

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Top
ms: Atas

en: Active
ms: Aktif

en: Bottom
ms: Bawah

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Prev
ms: Sebelum

en: Close
ms: Tutup

en: Save settings
ms: Simpan pengesetan

en: Front page
ms: Laman utama

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Loading
ms: Sedang memuatkan

en: Triggers
ms: Cetusan-cetusan
