Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
