Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Font
pl: Czcionka

en: Top
pl: Góra strony

en: Active
pl: Aktywne

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Conditions
pl: Warunki

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Prev
pl: Poprzedni

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Border
pl: Obramowanie

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Position
pl: Pozycja

en: Static
pl: Statycznie

en: Close
pl: Zamknij

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Front page
pl: Strona główna

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Days
pl: Dni

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Hours
pl: Godziny

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Add section
pl: Dodaj sekcję

en: Minutes
pl: Minuty

en: Max Height
pl: Maks. wysokość

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Deactivate
pl: Deaktywuj

en: Triggers
pl: Wyzwalacze

en: Popup settings
pl: Ustawienia wyskakującego okna

en: Absolute
pl: Bezwzględne

en: Styles
pl: Style

en: Border Radius
pl: Zaokrąglone rogi

en: Add Column
pl: Dodaj kolumnę

en: Close popup
pl: Zamknięcie wyskakującego okna
