Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: تدوین

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Top
fa: بالا

en: Active
fa: فعال

en: Bottom
fa: پایین

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Position
fa: موقعیت

en: Close
fa: بستن

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Fixed
fa: ثابت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Seconds
fa: ثانیه

en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: Styles
fa: استایل ها
