Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Position
se: Virgi

en: Close
se: Gidde
