Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Front page
si: මුල් පිටුව
