Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Active
sq: Aktiv

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
