Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Bottom
sr: Дно

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Front page
sr: Насловна страна
