Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Top
sv: Överst

en: Active
sv: Aktiv

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Conditions
sv: Villkor

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Prev
sv: Föreg

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Static
sv: Statisk

en: Close
sv: Stäng

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Front page
sv: Startsida

en: Fixed
sv: Fast

en: Days
sv: Dagar

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Hours
sv: Timmar

en: Seconds
sv: Sekunder

en: Add section
sv: Lägg till sektion

en: Minutes
sv: Minuter

en: Loading
sv: Laddar

en: Activate
sv: Aktivera

en: Deactivate
sv: Inaktivera

en: Triggers
sv: Utlösare

en: Absolute
sv: Fast

en: Styles
sv: Stilmallar
