Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to ta translation catalogue (25 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Language
ta: மொழி

en: Action
ta: செயல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Top
ta: மேல்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Prev
ta: முன்

en: Position
ta: இடம்

en: Close
ta: மூடு

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Front page
ta: முதற்பக்கம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Loading
ta: ஏற்றுகிறது

en: Triggers
ta: சார்புசெயல்கள்
