Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Font
uk: Шрифт

en: Top
uk: Зверху

en: Active
uk: Активно

en: Bottom
uk: Знизу

en: Conditions
uk: Умови

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Prev
uk: Попередній

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Border
uk: Рамка

en: Padding
uk: Внутрішній відступ

en: Position
uk: Позиція

en: Static
uk: Статичне

en: Close
uk: Закрити

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Days
uk: Дні(в)

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Seconds
uk: Секунди

en: Add section
uk: Додати секцію

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Max Height
uk: Макс. висота

en: Loading
uk: Завантаження

en: Activate
uk: Задіяти

en: Deactivate
uk: Вимкнути

en: Triggers
uk: Тригери

en: Popup settings
uk: Налаштування спливного вікна

en: Absolute
uk: Абсолютний

en: Styles
uk: Стилі

en: Close popup
uk: Закрити вікно

en: Add Condition
uk: Додати умову
