Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Active
ur: فعال

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Front page
ur: سرورق
