Noah's Popups Builder (1.1.3) - en to vi translation catalogue (38 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Action
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Font
vi: Phông chữ

en: Top
vi: Đầu

en: Active
vi: Hoạt động

en: Bottom
vi: Cuối

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Prev
vi: Trước

en: Inactive
vi: Không hoạt động

en: Border
vi: Biên

en: Position
vi: Vị trí

en: Static
vi: Tĩnh

en: Close
vi: Đóng

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Front page
vi: Trang nhất

en: Fixed
vi: Cố định

en: Days
vi: Ngày

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Hours
vi: Giờ

en: Seconds
vi: Giây

en: Minutes
vi: Phút

en: Loading
vi: Đang nạp

en: Activate
vi: Kích hoạt

en: Deactivate
vi: Tắt

en: Triggers
vi: Bộ kích hoạt

en: Absolute
vi: Tuyệt đối
