Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Active
af: Aktief

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Triggers
af: Snellers
