Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Active
cs: Aktivní

en: Bottom
cs: Dole

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Prev
cs: Předchozí

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Position
cs: Pozice

en: Close
cs: Zavřít

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Days
cs: Dnů

en: Hours
cs: Hodin

en: Seconds
cs: Sekund

en: Minutes
cs: Minuty

en: Loading
cs: Načítání

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Triggers
cs: Spouštěče

en: Styles
cs: Styly
