Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Active
eu: Aktiboa

en: Bottom
eu: Behean

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Prev
eu: Aur

en: Border
eu: Ertza

en: Position
eu: Kokapena

en: Close
eu: Itxi

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Days
eu: Egunak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Hours
eu: Orduak

en: Seconds
eu: Segunduak

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Loading
eu: Kargatzen

en: Activate
eu: Aktibatu

en: Deactivate
eu: Des-aktibatu

en: Triggers
eu: Abiarazleak

en: Styles
eu: Estiloak
