Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Prev
hy: Նախորդ

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Left
hy: Ձախ

en: Loading
hy: Բեռնում
