Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to it translation catalogue (36 entries)

en: Next
it: Successivo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Cancel
it: Annulla

en: Language
it: Lingua

en: Action
it: Azione

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Font
it: Carattere

en: Default
it: Predefinito

en: Top
it: In cima

en: Active
it: Attivo

en: Bottom
it: In fondo

en: Conditions
it: Condizioni

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Prev
it: Precedente

en: Inactive
it: Inattivo

en: Position
it: Posizione

en: Close
it: Chiudi

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Front page
it: Prima pagina

en: Days
it: Giorni

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Hours
it: Ore

en: Seconds
it: Secondi

en: Add section
it: Aggiungi sezione

en: Minutes
it: Minuti

en: Loading
it: Caricamento

en: Activate
it: Attiva

en: Triggers
it: Trigger

en: Styles
it: Stili
