Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Active
lt: Aktyvus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Position
lt: Pozicija

en: Close
lt: Uždaryti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Days
lt: Dienos

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Minutes
lt: Minutės

en: Loading
lt: Kraunama

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Deactivate
lt: Deaktyvuoti

en: Triggers
lt: Spragtukai
