Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Active
lv: Aktīvs

en: Bottom
lv: Apakša

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Prev
lv: Iepr

en: Position
lv: Pozīcija

en: Close
lv: Aizvērt

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Days
lv: Dienas

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Add section
lv: Pievienot sadaļu

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Triggers
lv: Trigeri

en: Styles
lv: Stili
