Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Font
oc: Poliça

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Active
oc: Actiu

en: Bottom
oc: Bas

en: Conditions
oc: Condicions

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Prev
oc: Prec.

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Border
oc: Bordadura

en: Padding
oc: Emplenatge

en: Position
oc: Posicion

en: Close
oc: Tampar

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Days
oc: Jorns

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: Triggers
oc: Desenclavadors

en: Styles
oc: Estils
