Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to ru translation catalogue (41 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Language
ru: Язык

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Font
ru: Шрифт

en: Default
ru: По умолчанию

en: Top
ru: Вверху

en: Active
ru: Активно

en: Bottom
ru: Снизу

en: Conditions
ru: Условия

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Prev
ru: Назад

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Border
ru: Рамка

en: Padding
ru: Внутренний отступ

en: Position
ru: Позиция

en: Close
ru: Закрыть

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Front page
ru: Главная страница

en: Days
ru: Дни

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Hours
ru: Часы

en: Seconds
ru: Секунды

en: Add section
ru: Добавить раздел

en: Minutes
ru: Минуты

en: Max Height
ru: Максимальная высота

en: Loading
ru: Загрузка

en: Activate
ru: Активировать

en: Deactivate
ru: Деактивировать

en: Triggers
ru: Триггеры

en: Popup settings
ru: Настройки всплывающего окна

en: Styles
ru: Стили
