Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Close
th: ปิด

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Front page
th: หน้าแรก

en: Styles
th: ลักษณะ
