Noah's Popups Builder (1.1.2) - en to tr translation catalogue (38 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: Language
tr: Dil

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Font
tr: Yazı tipi

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Active
tr: Etkin

en: Bottom
tr: Alt

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Prev
tr: Önceki

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Position
tr: Konum

en: Close
tr: Kapat

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: Days
tr: Günler

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Hours
tr: Saat

en: Seconds
tr: Saniye

en: Add section
tr: Bölüm ekle

en: Minutes
tr: Dakika

en: Loading
tr: Yükleniyor

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: Deactivate
tr: Devre dışı bırak

en: Triggers
tr: Tetikler

en: Popup settings
tr: Açılır pencere ayarları

en: Styles
tr: Biçemler
