NoBotIQ Spam Protection (1.0.0) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
